Menu

Niepoprawna kobieta Niewłaściwy mężczyzna XXI wieku

Jak wszyscy dobrze wiedzą, kobiety jak i mężczyźni w XXI, wieku delikatnie mówiąc, zapomnieli o swojej prawdziwej roli. Postaram się to na bieżąco wyjaśnić.

Kobiety "gonią" mężczyzn. Gdzież ich subtelność?

rene504

Witajcie.

To mój pierwszy wpis, więc proszę o wyrozumiałość.

Zwracając uwagę na wszystko, co się ostatnio dzieję z obiema płciami, postanowiłam założyć tego oto bloga.Przeraża mnie sposób bycia kobiet, które zachowują się jak puste laluchny, albo zakładają spodnie i udają Feministki, żeby pokazać jakie są niezależne.

Mężczyźni oczywiście też nie pozostają bez winy, bo zamiast pielęgnować męskie cechy charakteru, spędzają średnio 3 godziny przed lustrem, a zbyt wąskie spodnie zdecydowanie miażdżą ich genitalia.

Dzisiaj jednak zmroziła mnie sytuacja, której byłam świadkiem. Przed stacją benzynową staje drogi, wystawny mercedes. Z siedzenia pasażera wybiega mężczyzna i ucieka. Za nim w pościg udaje się kobieta, która wcześniej prowadziła auto. Nie będąc świadomą o co chodzi, podjechałam bliżej, otworzyłam okno w samochodzie i krzyczę do niej zadając pytanie po co za nim biegnie? Sama zwątpiła i stanęła. Pan oczywiście też od razu stanął, wątpiąc czy pobiegnie za nim dalej. Spojrzałam się na nią i krótko powiedziałam, że do chol**y to on powinien biegać za nią. Przecież to niepoważne, żeby niszczyć nowe buty. Kobieta zwątpiła i wróciła do samochodu. Pan niestety już jej nie dogonił.

 

Stąd wzięły się moje wątpliwości. Od kiedy kobiety gonią za mężczyznami? Przecież to facet jest zdobywcą. Czyżby desperacja kobiet sięgnęła zenitu?

 

 

© Niepoprawna kobieta Niewłaściwy mężczyzna XXI wieku
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci