Menu

Niepoprawna kobieta Niewłaściwy mężczyzna XXI wieku

Jak wszyscy dobrze wiedzą, kobiety jak i mężczyźni w XXI, wieku delikatnie mówiąc, zapomnieli o swojej prawdziwej roli. Postaram się to na bieżąco wyjaśnić.

Odnajdywanie się mężczyzn we współczesnym świecie

rene504

To dopiero mój drugi wpis, ale chciałabym się podzielić z Wami kolejnym spostrzeżeniem.

Tym razem mówimy o Panach.

Poznałam niedawno mężczyznę, który raptem pół roku temu wyszedł po 18 pobycie z więzienia. Patrząc na postępowanie Naszych mężczyzn, można by śmiało stwierdzić, że przecież taki człowiek to już w ogóle ruina i na pewno nie odnajdzie się we współczesnym świecie. Nie był to żaden gangster, ale nie chce wdawać się tutaj w szczegóły, ponieważ chodzi mi o coś zupełnie innego.

W czasie raptem półrocznego pobytu na wolności, prowadzi już 3 dość dobrze prosperujące firmy. Jest człowiekiem pewnym siebie i wie jak dążyć do określonych celów. Zdążył znaleźć świetną kobietę i już są zaręczeni. Człowiek na pozór przygotowany na straty, nie mający żadnych perspektyw.

Zwykle tracimy zbyt dużo czasu na umartwianie się, zastanawianie się nad sensem swojego życia oraz użalaniu się jak to jest źle i niedobrze. Z cyklu "jakiego ja mam w życiu pecha". Nic bardziej mylnego. To zwyczajne lenistwo, brak chęci na jakąkolwiek zmianę.

Ludzi można rzec z "marginesu" osiągają coś, co innym się nie śni. A dlaczego? Bo są leniwi. Nie wiem, jak inaczej można to wytłumaczyć. Wolą spędzać czas na wpatrywaniu się w telewizor, niż robić coś dla własnego rozwoju. Z mojej strony ten Pan ma duży szacunek. Przynajmniej przez to, co sobą reprezentuje i co osiąga. Jeszcze nie spoczął na laurach, chociaż z całą pewnością mógłby już to zrobić.

 

Może będzie to motorem napędowym dla innych. Nie warto stać w miejscu i narzekać. To nie przynosi żadnych rezultatów!!

© Niepoprawna kobieta Niewłaściwy mężczyzna XXI wieku
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci